full page

Індивідуальне
пошиття одягу

Індивідуальне пошиття одягу


Гардероб будь-якої людини налічує десятки різних видів одягу, але кожен з них є не тільки потрібним, а і важливим для неї.


Ми пропонуємо Вам індивідуальне пошиття одягу, який стане для Вас не лише зручним, але і улюбленим.


І хоч наше ательє спеціалізується на пошитті верхнього одягу, ми якісно виконаємо будь-яке замовлення. Наприклад, якщо Ви бажаєте пошити гарну сукню, виготовити жакет чи зшити штани, які бачили в колекції відомого дизайнера, то ми впораємося з цією роботою на відмінно. Команда нашого салону-ательє — це провідні майстри з багаторічним досвідом роботи, в тому числі і з клієнтами закордоном. Ми слідкуємо за тенденціями в світі моди та стилю, постійно навчаємося, опановуємо сучасні техніки і методи роботи, і саме тому ми готові взятися навіть за ті замовлення, від яких відмовляються інші майстерні та ательє у Києві.


З таким одягом, як прості штани чи спідниця може впоратись більшість звичайних ательє. Але якщо Вам потрібні небанальний дизайн виробу, цікаві елементи, складний крій, ідеальна посадка — тобто найкраща робота з гарантією якості — то варто звертатися саме до нас.


Ми можемо запропонувати Вам роботу з такими складними речами, як пальта і плащі, кардигани і куртки, незалежно від того, буде це  лише незначне перешиття моделі чи виготовлення виробу з нуля.


Якщо Ви бажаєте замовити пошиття нового виробу і Вам потрібна порада щодо якісної тканини, то ми підкажемо магазини і постачальників, де можна придбати хороші і красиві матеріали (тканина, хутро, шкіра і т. п.).


Індивідуальне пошиття одягу потрібне не лише тоді, коли Ви не можете знайти необхідний товар в асортименті магазинів одягу, а ще й для певних подій або урочистостей. Наприклад, ми готові виконати одяг для сцени, весільну сукню  та будь-які інші речі, в залежності від того, що Вам необхідно.

пошиття одягу замовити

Замовляючи пошиття одягу в ательє “Панські Примхи”, Ви можете бути впевнені, що отримаєте гарну якісну річ, як і очікували.